Category Archives: Děti

Důvody proč si pořídit kočárek pro psa

Důvody proč si pořídit kočárek pro psa

  1. Snadnější veterinární návštěvy

Výlety k veterináři budou jednodušší a možná i zdravější se psím kočárkem.

Bojíte se baktérií z jiných nemocných zvířat? Díky kočárku zamezíte kontakt svého psa s jinými psy nebo podlahou.

  1. Dostat do formy bez únavy vašeho psa

Běh nebo chůze tak daleko a tak rychle, jak se vám líbí. Pak dáte svého psa do kočárku, když je unavený a vy můžete pokračovat v tréninku, zatímco váš pes dostane...

Kočárky Joolz žádné toxiny neobsahují!

Maminky, pokud vlastníte kočárek Joolz Day Earth a šokovali vás výsledky testu zveřejněné v německém Stiftung Warentest (STIWA), podle nichž je plný toxinů, můžete se uklidnit. Není to pravda.

Nadlimitní množství změkčovadel a rakovinotvorných látek, které měl podle výsledků testů STIWA kočárek Joolz Day Earth obsahovat, se nepotvrdilo. Informaci o výskytu polycyklických aromatických hydrokarbonáty, které se objevily v online publikaci, nadace STIWA po pár dnech...

Kočárky jsou různé, poradíme vám jak na ně

Výběr kočárku je na 1. místě

Dětské kočárky jsou různé, třeba o nich něco vědět, před tím než půjdete nakupovat. Pokud hledáte ten správný dětský kočárek pro vás a vaši rodinu, je třeba si předem promyslet, jaká kritéria by měl splňovat a na co všechno ho budete používat. Následující tipy a rady vám výběr dětského kočárku určitě usnadní a rozšíří obzory ve výběru funkci a modelů, které trh nabízí.

Kombinovaný kočárek (0 – cca 3 roky):

Nebo i tzv. trojkombinace...

Kočárky pro děti a panenky

Dětské kočárky jsou dnes součástí výbavy každého děťátka a jsou úzce spjaty s každodenním životem. Jejich historie je ale poměrně krátká. Kočárek v klasickém pojetí vynalezl zahradní architekt William Kent pro mladého vévody z Devonshire v roce 1733. Kočárky pro panenky tvoří početnou skupinu v řadě dívčích hraček jako „povinné příslušenství k panence. Jsou kopiemi dětských kočárků a ve svých rozmanitých provedeních věrně dokumentují jejich vývoj – přeměny časem.