Vyberte si z pánských svetrů

Pánové, máte dostatek svetrů pro chladnější období? Nejen v zimě oceníte, když budete moci sáhnout do šatníku pro nějaký teplejší oděv. Že byste je potřebovali dokoupit? Nejdříve si promyslete, jaký typ pánských svetrů se k vám nejvíce hodí, respektive jaký je vám nejpohodlnější.

Upřednostňujete-li svetry přes hlavu, rozhlédněte se po nabídce pánských pulovrů. Jsou pěkné, elegantní, ale zároveň jimi můžete dosáhnout ležérního vzhledu. Mnoho mužů na ně nedá dopustit. Další možností svetru přes hlavu jsou pánské svetry do véčka. Nehodí se možná úplně na chladné období, kdy oceníte spíše svetr ke krku. Neocení ho ani muži, kteří mají chlupatější hruď. Sami jistě víte, zda jste či nejste příznivce tohoto typu svetru.

Vyhovují vám více oděvy, které si nemusíte oblékat přes hlavu? Většinou je oceňují ženy, protože si nerozcuchají účes a nerozmažou make-up, ale i mnoha mužům z různých důvodů vyhovují spíše zapínací svetry. Patříte mezi ně? Vyberte si. Jednou z možností jsou pánské svetry se zipem. Seženete je v různém provedení. Mohou vypadat sportovně i elegantně, i když obvykle elegantnější bývají pánské svetry na knoflík. Jsou tradiční, ale i mladí pánové si v nich najdou zalíbení, zvolí-li propínací svetr. Ale je to na vás? Jaký pánský svetr vám padne nejlépe? Jistě si z široké nabídky vyberete. Buďte připraveni na chladnější období.